




Сучкорез садовый с телескопическими ручками INTERTOOL FT-1115
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сучкорез садовый с телескопическими ручками INTERTOOL FT-1115
Для обрезки мелких веток обычно используют секатор, но столкнувшись с веткой побольше, возникают затруднения. В таких ситуациях вам придет на помощь садовый сучкорез. Еще одно его название - веткорез.

Особливості
- Потужне сталеве лезо на раз справляється з гіллям кущів і дерев;
- Легкі алюмінієві ручки дозволяють комфортно працювати тривалий час на великій висоті;
- Регульована довжина рукояток допоможе дістатися до самих важкодоступних місць всередині крони і біля стовбура;
- Навіть тендітна жінка або підліток, докладаючи невеликі зусилля, впораються з товстими гілками до 35 мм.

Завдяки потужному лезу, довгим рукояток і великим важелям він справляється з гілками до 35 мм в самих важкодоступних місцях, поблизу ствола.За рахунок своєї конструкції, площинний гілкоріз акуратно зрізає гілки і сучки, завдаючи мінімальний шкоди дереву. Ефективно зрізає зелену деревину без особливих зусиль.
Потужне ріжуче лезо з заводської заточуванням не деформується і довго залишається гострим.
Телескопічні рукоятки сучкорізи легкі і надійні. Виготовлені з міцного алюмінію, посилені додатковими ребрами жорсткості. Завдяки цьому не деформуються при тривалих навантаженнях і не іржавіють.
Ручки шорсткі і не вислизають. Погасити вібрації від удару допоможе демпфер, встановлений на стику рукояток.

Прибирайте зайві пагони і сучки за допомогою садового сучкорізи, і ваш сад віддячить вас великим урожаєм.
Характеристики:
- Тип площинний
- Матеріал рукоятки алюміній
- Загальна довжина 650 – 980 мм
- Довжина леза 95 мм
- Робочий діапазон ріже гілки до 35 мм
- Вага 1,350 кг
- Обсяг 0,003078 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Вага | 1.35 кг |
| Загальна довжина | 980 мм |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 95 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
- Ціна: 449 ₴



