




Сучкоріз садовий з телескопічними ручками INTERTOOL FT-1116
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сучкоріз садовий з телескопічними ручками INTERTOOL FT-1116
Сучкоріз садовий з телескопічними ручками - цей гілкоріз (гілкоріз) без особливих зусиль справляється з жорсткою, твердою деревиною. Оснащений редуктором, який в два рази збільшує ріжучі зусилля! Завдяки цьому він справляється з гілками діаметром до 40 мм!

Особенности
- Стальное мощное лезвие в сочетании с силовым редуктором в один жим справляется с сухой и жесткой древесиной;
- Сучкорез большой, но при этом не нагружает мышцы. Телескопические легкие алюминиевые ручки позволяют работать на высоте и не уставать;
- Легко справляется с самыми труднодоступными ветками внутри кроны и вблизи ствола. Размер контактного сучкореза регулируется шестью положениями.
Характеристики:
- Тип контактный
- Материал рукоятки алюминий
- Общая длина 680 – 1020 мм
- Довжина леза 75 мм
- Робочий діапазон ріже гілки до 40 мм
- Вага 1,700 кг
- Обсяг 0,005345 м. куб

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 75 мм |
| Загальна довжина | 1020 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструменту | Сучкоріз садовий |
- Ціна: 499 ₴





