
Свічкова головка 16мм 3/8" магнітна TOPTUL BAAT1216
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка 16мм 3/8" магнітна TOPTUL BAAT1216
Головки тайванської фірми Toptul відповідають найвищим нормам якості, славляться відмінною надійністю, великим терміном експлуатації і привабливою ціною.
Характеристики
| Загальні | |
| Розмір квадрата | 3/8'' |
| Вид головки | Свічкова головка |
| Тип головки | Звичайна |
| Довжина головки | Довга |
| Докладні | |
| Діаметр (D1) мм. | 21,7 |
| Довжина (L) мм | 65 |
| Розмір, мм | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Квадрат | 3/8" |
- Ціна: 212,08 ₴

