
Свічкова головка 14мм 3/8" 12 гр. з пружинним фиксатором TOPTUL BAAX1214
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка 14мм 3/8" 12 гр. з пружинним фиксаторомTOPTUL BAAX1214
Головки тайванської фірми Toptul відповідають найвищим нормам якості, славляться відмінною надійністю, великим терміном експлуатації і привабливою ціною.
Характеристики:
| Розмір квадрата | 3/8'' |
| Вид головки | Свічкова головка |
| Тип головки | Звичайна |
| Довжина головки | Довга |
| Докладні | |
| Діаметр (D1) мм. | 18 |
| Довжина (L) мм | 63 |
| Розмір, мм | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір min | 14 мм |
| Розмір max | 14 мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
- Ціна: 234,96 ₴

