
Головка з насадкою HEX 6 mm 55mm 1/2" TOPTUL BCDA1606
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка з насадкою HEX 6 mm 55mm 1/2" TOPTUL BCDA1606
Головки тайванської фірми Toptul відповідають найвищим нормам якості, славляться відмінною надійністю, великим терміном експлуатації і привабливою ціною.
| Розмір квадрата | 1/2'' |
| Тип головки | Звичайна |
| Тип наконечника | HEX |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Розмір max | 6 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Квадрат | 1/2" |
- Ціна: 120,12 ₴

