
Домкрат пляшковий низькопрофільний двухштоковый 4т 160-390 мм TF0402
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Професійне пристрій для підняття вантажів. Домкрат оптимальний для СТО. Він утримує в вантаж в нерухомому стані без коливань. Спеціальна площадка, яка стикається з вантажем, має додаткове рифлення для кращого контакту.
Підстава автомобільного домкрата досить широке. Це стає додатковою опорою при високих навантаженнях. Такий домкрат пляшковий низькопрофільний двухштоковый 4т TORIN TF0402 має висоту підйому в 170 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 390 мм |
| Висота підхоплення | 160 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6.4 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 899 ₴

