
Домкрат пляшковий 2т 181-345 мм T90204
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат гідравлічний телескопічний 2тонны модель T90204
До достоїнств гідравлічних домкратів відноситься жорсткість конструкції, стійкість, плавність ходу, точність гальмування, велика вантажопідйомність, компактність, невелике зусилля на приводний рукоятці. Пристрій гідравлічного домкратадозволяє піднімати вантажі з мінімальної висоти майже біля основи конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 345 мм |
| Висота підхоплення | 181 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 624,40 ₴

