
Стілець автослюсаря з інструментальної полицею Torin TR-6301
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець автослюсаря з полицею для інструменту TORIN TR6301
Низький стілець автослюсаря на чотирьох колесах, які повертаються на 360°. Для складання інструментів є дві полиці. Верхній глибокий висувний ящик можна з легкістю відкривати однією рукою. Знизу розташована полиця з двома довгими відділеннями.
- Розмір стільця 440х360х365 мм
- Вага стільця 5,5 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 1 490,50 ₴

