
Стул автослесаря регулируемый с инструментальной полкой Torin TR-6201
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Стул автослесаря регулируемый с инструментальной полкой TORIN TR6201
Стул с сиденьем круглой формы и нижней полкой для инструментов различного размера. В небольшие отсеки можно поместить все необходимые предметы. Благодаря бортикам инструменты не будут высыпаться при работе.
Стілець автослюсаря можна налаштовувати на необхідну висоту, використовуючи пневматичний механізм підйому. Він переміщується завдяки чотирьом колесам. Матеріал сидіння щільно натягнутий і легко чиститься.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | 380х380х575 мм |
| Висота регулювання | 120 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 2 904 ₴

