




Паяльник для труб з PPR 20-63мм Intertool RT-2102 800Вт
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Напруга живлення: | 230 В |
| Споживана потужність: | 800 Вт |
| Діаметр труб: | 20-63 мм |
| Температура: | 300 град. |
Опис: |
|---|
|
Паяльник для труб з PPR INTERTOOL RT-2102 використовується для монтажу поліпропіленових фітингів і труб діаметром 20-63 мм Ручна контактна зварювання здійснюється нагрітим інструментом в розтруб поліпропіленових труб, що дозволяє зберегти довговічність конструкції, не пошкоджуючи матеріал. Максимальна температура нагрівання паяльника 300 °С. В комплекті з паяльником йде підставка, набір насадок діаметром 20-63мм, пластиковий кейс для зберігання і транспортування. Даний паяльник оснащений термостатом і індикаторами нагріву.
|
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Intertool |
| Частота струму | 50 Гц |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантаження | Так |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Позиціонер | Так |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
- Ціна: 640 ₴




