

Домкрат гидравлический подкатной 2,5т Miol 80-230 (89-359мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат Миол гидравлический подкатной, низкий профиль, 2,5т, h89-359мм, с поворотной ручкой 360° (80-230). Конструкция подкатного домкрата представляет собой длинную поворотную ручку, которая не только снижает трудозатраты на поднятие груза, но также позволяет эксплуатировать домкрат в труднодоступных местах, допускает работу стоя.
Каталожний номер: 80-230
Характеристики:
- домкрат Миол (80-230) оснащений одинарної поворотною ручкою на 360°
- високо стійкий до перекосу
- застосовується для підняття автомобілів і вантажів вагою до 2,5 тонн
- висота підйому: 89-359 мм
В домкраті Миол застосовується слабо які впливають стиску масло індустріальне АІ).
Домкрати MIOL - оптимальне співвідношення ціни та якості.
Домкрати Миол сертифіковані. Мають сертифікат відповідності і безпеки GS, сертифікат ISO 9001.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 359 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Висота підхоплення | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворотна ручка | 360° |
- Ціна: 4 051,50 ₴

