
Домкрат гідравлічний підкатний 2т (130-380мм) Miol 80-131 в кейсі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат MIOL гідравлічний підкатний 2т, 11,3 кг, һ380мм в ящику (80-131) призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації. Домкрат оснащений одинарної ручкою, стійкий до перекосу.
Знаходиться в спеціальному ящику що значно збільшує зручність його транспортування.
Каталожний номер: 80-131
Характеристики:
- висота підйому: 380 мм
- вантажопідйомність: 2 т
- вага: 11,3 кг
В домкраті Миол (80-131) застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ).
Домкрати Миол сертифіковані. Мають сертифікат відповідності і безпеки GS, сертифікат ISO 9001.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 380 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13.5 кг |
| Висота підхоплення | 130 мм |
- Ціна: 3 345 ₴

