
Домкрат гідравлічний підкатний 2т (135-342мм) Miol 80-121 в кейсі
Домкрат MIOL 80-121 гідравлічний підкатний вантажопідйомністю 2т і висотою підйому 130-350 мм в ящику-кейсі, призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації. Домкрат оснащений одинарної ручкою, стійкий до перекосу.
Знаходиться в спеціальному ящику що значно збільшує зручність його транспортування.
Каталожний номер: 80-121
Характеристики:
- висота підйому: 350 мм
- вантажопідйомність: 2 т
- вага: 10,5 кг
В домкраті Миол (80-121) застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ).
Домкрати Миол сертифіковані. Мають сертифікат відповідності і безпеки GS, сертифікат ISO 9001.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 350 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 10.5 кг |
| Висота підхоплення | 130 мм |
- Ціна: 3 254,50 ₴

