
Домкрат гідравлічний підкатний 2т (135-342мм) Miol 80-111 в кейсі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат MIOL 80-111 гідравлічний підкатний вантажопідйомністю 2т і висотою підйому 135-342 мм в ящику-кейсі, призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації. Домкрат оснащений одинарної ручкою, стійкий до перекосу.
Знаходиться в спеціальному ящику що значно збільшує зручність його транспортування.
Характеристики:
- висота підйому: 342 мм
- вантажопідйомність: 2 т
- вага: 7,5 кг.
В домкраті Миол (80-111) застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ).
Домкрати Миол мають сертифікат відповідності і безпеки GS, сертифікат ISO 9001.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 342 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Висота підхоплення | 135 мм |
- Ціна: 2 595,70 ₴

