

Домкрат гідравлічний пляшковий 10т Miol 80-050 (230-460мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат гідравлічний пляшковий 10т Miol 80-050 (230-460мм)
Домкрат пляшковий гідравлічний Miol 80-050 10 т з висотою підйому 230-460 мм (Міол 80-050) призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт.
Оснащений ручним приводом плунжера, що забезпечує плавний хід при невеликому робочому зусиллі. Всередині штока розташований компенсуючий гвинт.
Характеристики:
- висота підйому: 230-460 мм
- вантажопідйомність: 10 т
В домкраті Міол 80-050 застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ). Домкрати MIOL мають сертифікат відповідності і безпеки GS, сертифікат ISO 9001.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 714 ₴

