

Гідравлічний пляшковий домкрат 2т Miol 80-011 (181-345 мм) в кейсі.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний пляшковий домкрат 2т Miol 80-011 (181-345 мм) в кейсі.
Гідравлічний пляшковий домкрат Miol 80-011 на 2 тонни оснащений ручним приводом плунжера для плавного ходу з мінімальними зусиллями.
- Усередині штока є компенсуючий гвинт, що забезпечує стабільність.
- Використовуване спеціальне масло (АІ) має високу стійкість до стиснення, що продовжує термін служби домкрата.
- Він ідеально підходить для роботи в обмежених просторах, а компактний кейс забезпечує зручність транспортування та зберігання.
Характеристики:
- Тип домкрата: Гидравлічний
- Вид домкрата: Пляшковий
- Вантажопідйомність 2,0 тонн
- Хв. висота підйому 181 мм
- Макс. висота підйому 345 мм
- Вага 2,6 кг
- Країна торгової марки Україна
- Країна виробник Китай

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 345 мм |
| Висота підхоплення | 181 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 156,50 ₴

