



Домкрат гідравлічний пляшковий 2т Miol 80-010 (181-345мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат гідравлічний пляшковий 2т Miol 80-010 (181-345мм)
Домкрат Miol 80-010 призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт.
Оснащений ручним приводом плунжера, що забезпечує плавний хід при невеликому робочому зусиллі. Всередині штока розташований компенсуючий гвинт.
В домкраті застосовується слабо які впливають стиску спеціальне масло (індустріальне АІ)
Особливості:
- Плавний хід навіть при малих зусиллях
- Оснащений ручним приводом плунжера
- Компенсуючий гвинт в штоку
Характеристики:
- Вид домкрата: Вертикальні (пляшкові)
- Тип: Гідравлічні
- Вантажопідйомність: 2 т
- Мінімальна висота підйому: 181 мм
- Максимальна висота підйому: 345 мм
- Вага домкрата: 3 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 345 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Висота підхоплення | 181 мм |
- Ціна: 985,20 ₴

