
Свічкова головка 21мм 1/2" магнітна TOPTUL BAAT1621
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка 21мм 1/2" магнітна TOPTUL BAAT1621
- Приєднувальний квадрат: 1/2"
- Розмір: 21мм
- Довжина: 67мм
- Тип інструменту: Свічкова головка
- Робочий профіль: 6-граней
- Приєднувальний профіль: 1/2 дюйм(а)
- Розмір: 21 мм
- Довжина: 67 мм
- Особливості: Магнітна
- Матеріал: CR-V (Chrome-Vanadium Alloy Steel)
- Система виміру: Метрична

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 256,96 ₴

