
Свічкова головка 14мм 3/8" 12 граней TOPTUL BSBA1214S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка 14мм 3/8" 12 граней L90мм TOPTUL BSBA1214S
- Приєднувальний квадрат: 3/8"
- Розмір: 14мм
- Довжина: 90мм
- Зовнішній діаметр: 20 мм
- Тип інструменту: Свічкова головка
- Робочий профіль: 12-граней
- Приєднувальний профіль: 3/8 дюйм(а)
- Розмір: 14 мм
- Довжина: 90 мм
- Особливості: Довга
- Матеріал: CR-V (Chrome-Vanadium Alloy Steel)
- Система виміру: Метрична

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 232,76 ₴

